English

ÖZEL GÜN BAĞIŞLARI

Değerli bağışçımız, doğayı koruyor ve doğal kaynakların  sürdürülebilirliğine önem veriyoruz. Bu nedenle Vakfımız, 2019 yılı Ekim ayı itibarıyla bağış makbuzlarını basılı veya online olarak göndermeyecektir. Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün 16079526-140.99-E.124170 sayılı izin yazısı uyarınca, Vakıf gelirlerinin bankalar aracılığıyla tahsil edildiği durumlarda banka tarafından düzenlenen dekont, alındı belgesi yerine geçmektedir. Bankalar aracılığıyla yapılan bağışlarda açıklama bölümüne bağışın hangi amaçla yapıldığını belirtmenizi önemle rica ederiz. Özel olarak talep ettiğiniz durumlarda tercihinize göre, bağış makbuzlarınız e-mail veya matbu olarak tarafınıza iletilecektir. Bu konudaki talepleriniz için bagis@sev.org.tr ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.


Bağışı yapacağınız özel gün kategoriyi seçtikten sonra adına bağış yapacağınız kişinin ad, soyad ve adres bilgilerini yazmanız halinde kendisine sizin adınıza kart gönderilecektir. Bağışlarınız için hazırladığımız özel kart örneğini görmek için tıklayınız.


Anneler Günü bağışlarınız için hazırladığımız özel kart örneğini görmek için tıklayınız. Bağış yaparken açıklama kısmına kartın üzerine yazmamızı istediğiniz özel mesajınızı paylaşabilirsiniz. Kartınız online olarak adına bağış yaptığınız kişi ile paylaşılacaktır.